# Name Division Points Time
1 Jayden Cardensas Boys 7-8yrs 12 02:02.52
2 Jude Mesaros Boys 7-8yrs 12 02:04.53
3 Caroline Kieffer Girls 9-10yrs 11 02:01.58
4 Vin Glasgow Boys 7-8yrs 11 02:21.84
5 Waylon Willis Boys 9-10yrs 11 02:41.84
6 Dominic Glasgow Boys 9-10yrs 11 02:41.93
7 Johnathan Parr Men 16+ 11 03:10.98
8 Ava Cooper Girls 7-8yrs 11 03:23.13
9 Liam Rosselot Boys 7-8yrs 11 03:27.00
10 Drew Wojcik Boys 11-12yrs 11 04:04.88
11 Brady Zinglemann Boys 13-15yrs 11 04:48.31
12 Marie Young Girls 13-15yrs 11 04:57.21
13 Kaleb Perez Boys 9-10yrs 10 02:20.78
14 Asher Bugarske Boys 5-6yrs 10 02:30.10
15 Travis Halla Boys 9-10yrs 10 03:02.99
16 Shea Cummings Girls 7-8yrs 10 03:14.84
17 Bryce Howard Boys 9-10yrs 10 03:16.39
18 Benjamin Washer Boys 9-10yrs 10 03:21.41
19 Sebastian Chrismer Boys 11-12yrs 10 03:23.12
20 Brandon Wood Men 16+ 10 03:37.22
21 Parish Cardenas Men 16+ 10 04:24.66
22 Destynee Werner Girls 11-12yrs 10 04:28.84
23 Jillian Kinsler Girls 9-10yrs 9 03:02.61
24 Rashid Demchenko Men 16+ 9 04:09.64
25 Aidan Rosselot Boys 13-15yrs 9 04:20.39
26 Hank Jones Boys 5-6yrs 8 02:01.03
27 Ethan Alexander Boys 9-10yrs 8 02:33.48
28 Juliana Rodriguez Girls 5-6yrs 8 02:42.65
29 Kennedy Carnes Girls 9-10yrs 8 02:59.10
30 Ellis Drake Boys 7-8yrs 8 03:03.81
31 Alex Feit Girls 11-12yrs 8 03:32.85
32 Campbell Yarbrough Girls 7-8yrs 8 03:48.00
33 Christian Hicks Men 16+ 8 03:52.18
34 Maddie Staggs Girls 7-8yrs 8 04:10.85
35 David Yarter Men 16+ 8 04:54.30
36 Garrett Cline Boys 9-10yrs 7 02:05.02
37 Aidan Zeitler Boys 5-6yrs 7 02:28.85
38 Julia Cooper Girls 5-6yrs 7 02:47.09
39 Demiana Rodriguez Girls 9-10yrs 7 02:56.15
40 Reagan Riney Boys 11-12yrs 7 03:45.25
41 Joshua Ruiz Boys 11-12yrs 7 04:22.64
42 Jacob Hill Men 16+ 6 02:12.86
43 Jayden Acosta Boys 7-8yrs 6 02:47.03
44 Mason Alexander Boys 9-10yrs 6 03:13.78
45 Presley Merkens Girls 7-8yrs 6 03:28.52
46 Caleb Wagner Boys 5-6yrs 5 02:34.78
47 Corben Cutcher Boys 13-15yrs 5 02:52.54
48 Aben Patteson Boys 9-10yrs 5 02:54.56
49 Olivia Parker Girls 7-8yrs 5 03:36.98
50 Jackson Temple Boys 13-15yrs 5 03:54.10
51 Garrett Wagner Boys 7-8yrs 5 04:04.09
52 Callie Grace Patteson Girls 7-8yrs 5 04:05.79
53 Ethan Rosselot Boys 11-12yrs 5 04:07.98
54 Brett Halla Boys 7-8yrs 5 04:30.00
55 Eric Abbott Men 16+ 5 04:51.70
56 Benjamin Martin Boys 13-15yrs 4 01:39.88
57 Caleb White Boys 9-10yrs 4 02:30.05
58 Cole Rideout Boys 9-10yrs 4 02:44.34
59 Logan Affeldt Boys 9-10yrs 4 02:55.07
60 Tatum Noll Boys 7-8yrs 4 03:13.31
61 Kolt Affeldt Boys 7-8yrs 3 02:18.29
62 Charlie Langer Boys 7-8yrs 3 03:52.30
63 Noah Rosselot Boys 9-10yrs 3 03:54.07
64 Joslyn Ayotte Girls 9-10yrs 3 04:30.00
65 Brittany Cruise Women 16+ 2 01:38.23
66 Christina Castillo Women 16+ 2 02:08.38
67 Ailie O’Farrel Girls 7-8yrs 2 03:37.75
68 Rylee Wojcik Girls 9-10yrs 2 03:52.72
69 Ava Wells Girls 13-15yrs 1 01:23.67
70 Alani Wells Girls 13-15yrs 0 00:00.00

# Name Division Result Points Time
1 Brennan Ramsey 13-15 Male Finished 13 03:15.85
2 Anthony (AJ) Shepler 11-12 Male Finished 13 03:19.23
3 Caroline Kieffer 9-10 Female Finished 13 03:29.54
4 Dominic Glasgow 9-10 Male Finished 13 04:25.36
5 Macks Turley 7-8 Male Finished 12 01:48.07
6 Campbell Yarbrough 7-8 Female Finished 12 02:01.16
7 Vin Glasgow 7-8 Male Finished 12 02:01.79
8 Nathan Housley 7-8 Male Finished 12 02:06.40
9 Ava Cooper 7-8 Female Finished 12 02:10.86
10 Jayden Acosta 7-8 Male Finished 12 02:11.89
11 Juliana Hatton 7-8 Female Finished 12 02:45.02
12 Demiana Rodriguez 9-10 Female Finished 12 03:31.72
13 Asher Bugarske 5-6 Male Finished 12 03:43.00
14 Nathan Ngo 7-8 Male Finished 11 02:13.26
15 Tristan Spence 7-8 Male Finished 11 02:51.17
16 Beau Lewis 13-15 Male Finished 11 02:53.39
17 Callie Grace Patteson 7-8 Female Finished 11 03:08.60
18 Marie Young 13-15 Female Finished 11 03:15.40
19 Kennedy Carnes 9-10 Female Finished 11 03:30.15
20 Juliana Rodriguez 5-6 Female Finished 11 03:49.19
21 Jayne Helen Cooper 9-10 Female Finished 11 03:50.36
22 Jillian Kinsler 9-10 Female Finished 11 03:52.54
23 Briggs Applewhite 5-6 Male Finished 11 04:24.00
24 Ezra Whitten 9-10 Male Finished 11 04:30.87
25 Johnny Whitten 7-8 Male Finished 10 02:12.45
26 Ryan Davis 7-8 Male Finished 10 03:17.84
27 Cole Rideout 9-10 Male Finished 10 03:22.28
28 Aliyah Snow 7-8 Female Finished 10 03:46.44
29 Julia Cooper 5-6 Female Finished 10 04:09.94
30 Nathan Cox 9-10 Male Completed Slider 10 04:59.66
31 Corben Cutcher 13-15 Male Finished 9 02:46.28
32 Cade McBride 13-15 Male Finished 9 03:51.99
33 Eli Acosta 5-6 Male Completed Beam 8 03:03.01
34 Caleb White 11-12 Male Finished 8 03:56.04
35 Ava Zimmerman 5-6 Female Finished 8 04:15.11
36 Garrett Cline 9-10 Male Finished 7 03:20.42
37 Ava Wells 13-15 Female Finished 7 03:29.57
38 Daisy Coleman 9-10 Female Finished 7 03:38.53
39 Kyra Ayotte 9-10 Female Completed Balance 7 04:37.16
40 Maryn Wildey 9-10 Female Finished 6 03:38.10
41 Hannah Davis 5-6 Female Finished 6 03:46.31
42 Alani Wells 13-15 Female Finished 5 03:30.46
43 Harper Colson 5-6 Female Completed Poles 4 03:03.64
44 Tess Walker 9-10 Female Completed Steps 4 03:42.46
45 Joslyn Ayotte 9-10 Female Completed Steps 4 04:56.30
46 Lucas Motta 5-6 Male Finished 4 04:57.14
47 Faith Robertson 5-6 Female Completed Tic toc 3 02:02.27
48 William Bunker 5-6 Male Completed Trapeze 2 01:20.01
49 Alex McBride 11-12 Male Completed Ring toss 2 03:17.41
50 Anders Rosenfeld 5-6 Male Finished 2 03:58.11
51 Marcus Motta 5-6 Male Finished 1 04:31.92